Eugenijus Stratilatovas

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo biblioteka
Dabartinės pareigos: projekto „Bibliotekos pažangai 2“ vadovas ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Strateginės plėtros departamento direktorius

Vilnius, Lietuva

Eugenijus Stratilatovas yra įgijęs viešojo administravimo bakalauro (Kauno technologijos universitetas, 2002 m.) ir projektų valdymo magistro (Liverpulio (Didžioji Britanija) universitetas, 2013 m.) laipsnius. 2003–2012 m. dirbdamas UAB „LearnKey Lietuva“ projektų vadovu, jis buvo atsakingas už nuotolinio mokymo, edukacinių žaidimų ir mokomųjų platformų kūrimo projektus. E. Stratilatovas turi profesinės projektų vadovo patirties, įgytos pagal „Agile“ metodiką ir tradicines vadybos metodikas. Taip pat jis yra edukacinių žaidimų dizaineris-instruktorius. 2010–2013 m. E. Stratilatovas dėstė projektų valdymo discipliną Vilniaus universiteto Taikomųjų mokslų institute ir Vilniaus kolegijoje.

Nuo 2011 m. E. Stratilatovas vadovavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Strateginių projektų plėtros skyriui, o nuo 2016 m. – Strateginės plėtros departamentui. Jis yra atsakingas už bibliotekos projektų portfelio administravimą, nacionalinių ir tarptautinių projektų bei programų planavimą ir įgyvendinimą; yra projekto „Bibliotekos pažangai 2“ vadovas.